PL EN

Zapraszamy na CanJam w Singapurze

30-31 Marca 2019. Koniecznie odwiedźcie stoisko Zeppelin & Co's!


Dwie nagrody dla Feliks Audio Euforia

Euforia zdobywa dwie nagrody roku 2018 w HiFi Philosophy!


Euforia - Najlepszy Wzmacniacz Roku 2018

Feliks Audio Euforia zdobył tytuł - Najlepszy Wzmacniacz Roku 2018 (best value) w portalu Headfonia.com - Dziękujemy!


Tytuł Wzmacniacza Roku 2018 dla echo - Headfonics.com

Niezmiernie miło nam poinformować, że Feliks Audio echo otrzymał w serwisie Headfonics.com nagrodę "Best bang for buck" dla Wzmacniacza Roku 2018. Dziękujemy!


Pierwsza recenzja echo

Feliks Audio echo przetestowany przez Musicalhead.de


CanJam Singapur - dziękujemy!

Dziękujemy za wsparcie i świetnie spędzony czas!


Feliks Audio na CanJam Global, 24-25 Marca 2018

Spotkajmy się na najważniejszych światowych targach słuchawkowego audio! Będziemy tam z naszymi produktami!


echo - nowy model wzmacniacza słuchawkowego

Dostępny w przedsprzedaży!

Wielu z Was pytało kiedy Feliks Audio wypuści nowy wzmacniacz słuchawkowy w naprawdę przystępnej cenie. Taki, który zapewni świetne lampowe brzmienie i wyjątkową jakość wykonania. W odpowiedzi stworzyliśmy echo – „Twój pierwszy prawdziwy lampowiec" – wysokiej jakości wzmacniacz z wystarczającą mocą wyjściową, żeby obsłużyć nawet wymagające średnio- i wysokoomowe słuchawki. Do tego dorzuciliśmy w pełni funkcjonalny i bezpieczny tryb przedwzmacniacza. A to wszystko zapakowane w aktrakcyjnej obudowie (drewniane panele boczne wykonane z litego dębu) oraz z typową dbałością o finalny efekt jakiej oczekujecie od wszystkich produktów Feliks Audio. Zamów w przedsprzedaży w cenie 1399zł!


Wybrane parametry techniczne:
  • Lampy mocy 6N6P x 2, lampy sterujące 6N1P x 2
  • Wejście RCA, wyjście RCA (pre-amp)
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 45 Khz +/- 3 dB
  • Moc wyjściowa: 350mW
  • THD: 0.4 % (300 ohm, 20 mW)
  • Optymalna impedancja słuchawek: 100 - 600 ohm

Przygotowania do kolejnego CanJam - Singapur czeka!

Marzec 24-25, 2018


Linia produktowa 2018

Zmiany w naszych modelach słuchawkowych

Rok modelowy 2018 Feliks Audio to gruntownie odświeżona linia produktowa naszych wzmacniaczy słuchawkowych. Począwszy od zasadniczo usprawnionej wersji Mark II naszego bestsellera Espressivo, poprzez znacząco ulepszone Elise i Euforię. Wprowadzone zmiany nie tylko poprawiają jakość dźwięku, ale dodają również nowe funkcjonalności. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany w modelach 2018. Więcej informacji


Audio Video Show 2017

17-19 listopada, Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego dystrybutora - 4HiFi podczas targów Audio Video Show w Warszawie. Na miejscu będziecie mogli zobaczyć i przesłuchać Euforię i Espressivo, zarówno na słuchawkach, jak i we współpracy z naszymi nowymi monoblokami Duos. www.audioshow.plDystrybucja

4HiFi oficjalnym dystrybutorem produktów Feliks Audio

Miło nam poinformować, że właśnie rozpoczęliśmy współpracę z 4HiFi w zakresie dystrybucji naszych produktów w Polsce. Na miejscu możecie zobaczyć i przesłuchać nasze wzmacniacze słuchawkowe - Euforię, Elise i Espressivo.
Zapraszamy: www.4hifi.plNasz wzmacniacz na stoisku Focala podczas Indulgence Show w Londynie

Indulgence Show 2017

Tym razem zapraszamy do odwiedzenia stoiska Focal podczas Indulgence Show w Londynie (29 września do 1 października), gdzie będzie okazja przekonania się jak nasza Euforia gra z topowymi słuchawkami tego francuskiego producenta.Kolejne europejskie targi

XFI Premium Audio Show 2017

Podczas najbliższego weekendu 29 września - 1 października, będzie można zobaczyć nasze wzmacniacze Espressivo oraz Euforia, podczas XFI Premium Audio Show w Holandii. Zapraszamy!Dziękujemy!

Dziękujemy, że byliście z nami na Can Jam w Londynie! To było pierwsze tak duże wydarzenie na scenie Audio, w którym wzięliśmy udział jako wystawca. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać osobiście i usłyszeć tyle ciepłych słów na temat naszych produktów!

Zespół Feliks Audio


Feliks Audio

Feliks Audio - ręczne wykonanie oraz dbałość o każdy szczegół

Jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się produkcją wzmacniaczy lampowych od kilkunastu lat. Produkujemy standardowe modele przeznaczone do seryjnej sprzedaży, jak również wzmacniacze na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszej firmie znajdującej się w Lublińcu. Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonujemy i gwarantujemy wykonanie każdego modelu z maksymalną dbałością o szczegóły, zarówno w odniesieniu do jakości dźwięku, jak i wyglądu. Kupując nasze produkty wspierasz rozwój europejskiej inżynierii.