PL EN

Nasz wzmacniacz na stoisku Focala podczas Indulgence Show w Londynie

Indulgence Show 2017

Tym razem zapraszamy do odwiedzenia stoiska Focal podczas Indulgence Show w Londynie (29 września do 1 października), gdzie będzie okazja przekonania się jak nasza Euforia gra z topowymi słuchawkami tego francuskiego producenta.Kolejne europejskie targi

XFI Premium Audio Show 2017

Podczas najbliższego weekendu 29 września - 1 października, będzie można zobaczyć nasze wzmacniacze Espressivo oraz Euforia, podczas XFI Premium Audio Show w Holandii. Zapraszamy!Dziękujemy!

Dziękujemy, że byliście z nami na Can Jam w Londynie! To było pierwsze tak duże wydarzenie na scenie Audio, w którym wzięliśmy udział jako wystawca. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać osobiście i usłyszeć tyle ciepłych słów na temat naszych produktów!

Zespół Feliks Audio


Do zobaczenia w Londynie!

Spotkajmy się na najważniejszych światowych targach słuchawkowego audio! Będziemy tam z naszymi produktami!


Feliks Audio

Feliks Audio - ręczne wykonanie oraz dbałość o każdy szczegół

Jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się produkcją wzmacniaczy lampowych od kilkunastu lat. Produkujemy standardowe modele przeznaczone do seryjnej sprzedaży, jak również wzmacniacze na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszej firmie znajdującej się w Lublińcu. Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonujemy i gwarantujemy wykonanie każdego modelu z maksymalną dbałością o szczegóły, zarówno w odniesieniu do jakości dźwięku, jak i wyglądu. Kupując nasze produkty wspierasz rozwój europejskiej inżynierii.