O NAS

 

Feliks Audio to polska manufaktura specjalizująca się w produkcji ekskluzywnych wzmacniaczy lampowych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Wszystkie nasze produkty są projektowane, testowane i produkowane w naszej siedzibie w Lublińcu.
Tworzymy unikalne rozwiązania, łącząc ze sobą technologię i tradycję.

Początkowo Feliks-Audio wykonywało głównie wzmacniacze głośnikowe na specjalne zamówienia klientów. Opracowywaliśmy zarówno tańsze konstrukcje na podstawowych podzespołach, jak i wyjątkowo zaawansowane i skomplikowane zestawy audiofilskie, dzięki którym zdobyliśmy cenną wiedzę oraz doświadczenie. dzięki którym zdobyliśmy cenną wiedzę oraz doświadczenie. Nasze produkty, w tym modele słuchawkowe Espressivo, Elise oraz Euforia, znajdują klientów na całym świecie.
Nasze produkty cechują się dbałością o szczegóły i pięknym wykończeniem. Projektując wzmacniacze kierujemy się prostotą konstrukcji i maksymalnym ograniczeniem ilości elementów w projektowanym torze sygnałowym. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować, że dźwięk przeniesiony przez nasze urządzenia będzie niebywale wyjątkowy i prawdziwy.